O nas

Pizzeria Strony Świata.

Lubisz dobrą pizzę? Jesteś zafascynowany kuchnią włoską? Poszukujesz smaków z różnych regionów świata? Szukasz miejsca w Koszalinie, gdzie będziesz mógł dobrze zjeść wspólnie ze znajomymi? A może nie chcesz wychodzić z domu i potrzebujesz pizzy z dostawą do Twoich drzwi? Zapraszamy do Pizzerii Strony Świata.
Serwujemy najlepszą pizzę w Koszalinie! Możesz odwiedzić naszą pizzerię lub zamówić online pizzę z dowozem. Szybko i wygodnie, bez konieczności rejestracji wybierzesz ulubione smaki i będziesz mógł się nimi rozkoszować także w swoim domu.

Każdy miłośnik pizzy znajdzie u nas swoje ulubione smaki. Podajemy tanią i najlepszą pizzę na różne gusta – od klasycznej Margarity, przez odrobinę słodyczy z pizzą Hawajską, po specjalności naszego szefa kuchni, które znajdziesz tylko u nas!

Odwiedzajcie Facebooka Pizzerii Strony Świata – będziecie na bieżąco z naszymi nowościami, promocjami oraz ofertami specjalnymi.
Strony Świata – najlepsza kuchnia włoska i pizza w Koszalinie. Chcesz zjeść tanią, lecz najsmaczniejszą pizzę? Przyjdź do nas lub zamów pizzę na dowóz przez telefon bądź online!